18 відгуків
+380 (50) 276-08-67
+380 (50) 512-36-86
SVITLOTORG.COM.UA

Світлотехніка

СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ
Світлодіодне освітлення (LED-освітлення) - це технологія, що базується на світлодіодних діодах, які випромінюють світло при проходженні електричного струму через напівпровідниковий матеріал. Споживають у десять разів менше електроенергії за лампи розжарювання та мають набагато довший термін служби.
ЯК КУПИТИ СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ
У нас ви можете купити світлодіодне освітлення. Для цього потрібно лише переглянути каталог та визначитися з типом ламп. Для того, щоб ваш пошук був зручнішим, скористайтеся фільтрами.
Після того, як зробите вибір, можете обрати зручний спосіб доставки.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНОГО LED-ОСВІТЛЕННЯ
Основні переваги LED-освітлення включають енергоефективність, довговічність, безпечність та широку гаму кольорів та налаштувань яскравості.
▪Якісне яскраве світло як в приватних оселях, так і в приміщеннях громадського призначення. За показником Лм/Вт LED-лампи набагато ефективніші за інші види освітлення.
▪Мають набагато вищий, ніж у ламп розжарювання, ККД, що зменшує рахунки за електроенергію на 15-20%, порівнюючи з енергозберігаючими лампами, та на 70-80% з лампами минулих поколінь, типу розжарювання чи ртутних світильників.
▪Мають широкий спектр використання. Можуть бути універсальними для будь-якого типу світильників.
▪Відсутність ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання: LED-лампи не випромінюють ультрафіолетове та інфрачервоне випромінювання, що може бути шкідливим для здоров'я людини.
▪Не потребують складного монтажу.
▪Не нагріваються, тому не стануть причиною пожежі.
▪Довговічні, не потребують частої заміни, тому зручні для використання у складних системах освітлення.
▪Довговічність: LED-лампи можуть працювати до 50 тисяч годин, що значно довше, ніж традиційні лампи, що скорочує частоту їх заміни та зменшує витрати на підтримку.
▪Широкий спектр кольорів та налаштувань яскравості: LED-лампи дозволяють налаштувати кольорову температуру та яскравість світла, що дозволяє створювати різну атмосферу в приміщенні.
▪Можливість використання в системах "розумний дім", що дозволяє віддалено керувати освітленням.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner