18 відгуків
+380 (50) 276-08-67
+380 (50) 512-36-86
SVITLOTORG.COM.UA

Трубчасті

LED лампа формактора Т8, Т5 та інші трубчаті - ваш крок у світ високих технологій. Рівномірний світловий потік в поєднанні з максимальною потужністю приємно здивує з першої миті роботи. Лампа LED Т8 створена для використання у великих приміщеннях, на складах, промислових підприємствах, будівлях громадського призначення. Зручна у використанні для місць, в яких монтаж та демонтаж лампи може складати труднощі, а саме офіси, промислові приміщення, медзаклади, учбові установи, спортивні майданчики, тощо.
Світлодіодні лампи-трубки призначені для заміни люмінесцентних ламп у різних видах світильників.
Світлодіодна лампа Т8 дозволить зекономити до 60% енергії порівняно з люмінесцентними лампами минулого покоління. Витримує великі навантаження під час вмикання\вимикання та має тривалий термін експлуатації.
LED лампа T8 відрізняється своєю екологічністю , адже не містить ртуті, та інших шкідливих для здоров'я речовин. Не потребує дроселя та стартера для роботи. Не утилізовувати як побутові відходи.
Відсутність мерехтіння забезпечить безпеку для очей, а колірна температура 6500К допоможе зберегти природну палітру кольорів. Завдяки куту розсіювання у 330° освітлення буде м'яким та без різких тіней.
Ресурс роботи у 20000 годин та стійкість до включень та виключень (100 000) дозволять лампі служити довго, що підтверджує гарантія - 1 рік.
Робоча напруга 165-265В. Стабільну роботу при перепадах напруги можна отримати при прямому підключенні до мережі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner